www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ДС уби български националист


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДС уби български националист
anti666
Публикувано на: 29.1.2020, 13:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



С назначаването от Хунтата на новия им главен бухалкаджия Гешев терорът в територията се разрасна на нови висоти. Протестиращи обгазени и арестувани, привиквания в мракобесните им служби, масирана медийна атака. Всички, които са против режима на Българоубиеца са вече врагове и гадове. Гешев по поръчение на Шалом реши да смачка организаторите на Луковмарш вече и в буквалния смисъл.

На 27 януари по призовка за разпит в ДС, националистът и наш съратник Емил Крумов се явява в мракобесната им сграда. Където е застрелян като куче още след като се легитимира.

Бил видите ли “с лабилна психика” и затова се самоубил там с писалка, преправена на пистолет. Това обяснение вече като глупост прекали всичко. Въпросните китайски газови писалки само шлякат малки сачми. Да се преправи на бойно оръжие е технически невъзможно. Още повече, че според налудничавите обяснения той имал бойни пистолети със заличени номера и цял оръжеен арсенал в къщи.

Умоляваме приятелите ни от БНС и всички български националисти. Не оставяйте това убийство да бъде заметено под масата. Емил е застрелян в сградата на ДАНС от кучетата на Хунтата. Утре може да сте вие!

Вечна му памет на Българина Емил Крумов. Нека Умай да го пренесе в небесния Саракт и оттам да помага да го възстановим и тук, в изконните земи на Тангра

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...stup&cat=&pos=0
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.1.2020, 14:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така е защото повече от българите, населяващи територията имат системно мислене. Tе са националисти, ама системни националисти. За да оцелеете, трябва да бъдете Несистемни Националисти! Като мен. Разбира се, това е много трудно. Ще бъдете атакувани от всеква измет в чието съзнанието "Законът е над всичко". Всъщност, подобен изказ, мислене и философия, няма нищо oбщо с Истината! Истината е над Закона, Дао е над Торе! Затова, сте важни вие, не Законът! Вие сте Пътят, вие Истината! Вие сте Тангра!

Затова оня ден: "Ти си извън Закона" Ми, да! Бъдете извън Закона! Бъдете над него! Законът е за подрастващото Съзнание, а вие сте на Служба! Службата е Жертва! Тези разлики трябва да се разберат!
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 29.1.2020, 15:55
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



22-ри калибър е като подпис на МОСАД.
Гледам ся в интернит,невероятна стъкмистика на "доказателства":Снимка,на която в ДЪРВЕН,а не метател шкаф,няколко пушки и няколко пищова.
И вътре се МЪДРИ СНИМКА НА ЕВРЕЙСКИЯ МЕЛЕЗ ХИТЛЕР.
Да знаете,че ние БЯЛЯТА раса, моооого обичаме тоА мелезлЯк еврейски с фалшиво име Хитлер,дет изтрепал над 190 000 от НАШАТА РАСА-БЯЛАТА.
Ммда... над леглата дори си държиме негови снимки.

МОСАД=ДанС=КГБ еврейски терористични организации за разследване и избиване на ГОИ/не евреи всякакви.

Мен като ми спретнаха въоръжен грабeж,на следващия ден пуснаа "новината":...млад мъж от София търгува с боеприпаси...
И на преден план на лалалавизоРО един СНАРЯД,дълъг 20,25 сантима.
Май е от зенитно оръдие.Аз не знам от какво е, ама инаг ги шиткам.
Джон Макклеин,а и не само,гушна един друг снаряд по случая и отлетя...И още ще има.
Изобщо не е приключило!


ТОЗИ БЪЛГАРИН Е УБИТ!
PM
Top
18j
Публикувано на: 29.1.2020, 16:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Имаше един бунтовник по едно време излизаше по улиците да се бори за свобода. Е той се оказа субсидиран от някакви хора от чужбина. Той казваше /и така правеше/ че винаги се движи в група с поне 5 от неговите хора. Накрая бяха принудени го приберат със специален отряд - натръшакаха ги качулките насред улицата, насред протеста. Полежа малко па го пуснаха. Той си беше криминален контингент. Но от него може да се научим, че:
1. Не се захващай с тия дела ако не си заедно с поне 10 доверени човека
2. Не се явявай на публично място с по- малко от 5 човека
3. Не се явявай когато те привикват службите освен с адвокат и поне 5 човека, които да те чакат пред участъка
По този начин може да се осуетят опитите на режима за принудителни самоубийства. То или ще трябва да те застрелят показно или да те арестуват показно, което те прави автоматически жертва на режима и герой. От такива случки след това започват революциите, а не от самоубийства в тъмни стаички за разпит.

Тангра да благослови този Българин, вече част от Небесното Воинство.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.1.2020, 18:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



1. Не се захващай с тия дела ако не си заедно с поне 10 доверени човека

СМЪРТ НА ГЕРБ! АМИН! smil4341944e6b0c8.gif Значи, трябваше отдавна да съм поумрел, понеже и 1 не мога да найда, да си слой глъвътъ smil4334ad8a149e0.gif в торбътъ, та сам Воинът е Воин. Но, ако имах 10-сет, ехеее, сигур щях да превзема Родопската яка. Всъщност, бившият кметски ги има много повече от 10-сет smil4334ad8a149e0.gif , възправени срещу мен, но количеството не всякога прави качество.
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



В организационно отношение все пак има разлика дали ще си пишем в интернет или ще обикаляме по села и паланки да събираме хора и да правим реална организация.
БНС бяха обвинявани че правят "физкултурен клуб", но те реално са сред хората и се занимават с реални дейности на терен - помагат агитират правят структури.
Та като излезеш от интернета и влезеш в реалноста усещаш физически захвата на режима. Първо започваш да забелязваш едни и същи лица и автомобили по често и редовно. Разни познати изведнъж искат да са ти по-близки и задават повече въпроси. После се установява контакт - провокация - тестват те как реагираш. Ако "не ти дойде акъла" се започват близките срещи от трети вид където се опитват да те инструктират или вербуват. Ако не дай-боже поддадеш - вече си тяхната к'рва и даже може да те ликвидират безпардонно. А по костеливите ги започват с методи като психотрониката и активните мероприятия за разбиване на организацията.
за тая работа трябват повечко хора - очи, уши, глави да може да си пазите гърба и страните. Иначе за интелектуално-пропагандната дейност "и сам война е воин". Но тях от това ги е страх - интелектуалеца и агитатор да излезе в реалния живот и необвързан в системна партия. Защото тогава наистина 10 човека могат да вземат цели региони.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 1.2.2020, 14:36 )
В организационно отношение все пак има разлика дали ще си пишем в интернет или ще обикаляме по села и паланки да събираме хора и да правим реална организация.
БНС бяха обвинявани че правят "физкултурен клуб", но те реално са сред хората и се занимават с реални дейности на терен - помагат агитират правят структури.
Та като излезеш от интернета и влезеш в реалноста усещаш физически захвата на режима. Първо започваш да забелязваш едни и същи лица и автомобили по често и редовно. Разни познати изведнъж искат да са ти по-близки и задават повече въпроси. После се установява контакт - провокация - тестват те как реагираш. Ако "не ти дойде акъла" се започват близките срещи от трети вид където се опитват да те инструктират или вербуват. Ако не дай-боже поддадеш - вече си тяхната к'рва и даже може да те ликвидират безпардонно. А по костеливите ги започват с методи като психотрониката и активните мероприятия за разбиване на организацията.
за тая работа трябват повечко хора - очи, уши, глави да може да си пазите гърба и страните. Иначе за интелектуално-пропагандната дейност "и сам война е воин". Но тях от това ги е страх - интелектуалеца и агитатор да излезе в реалния живот и необвързан в системна партия. Защото тогава наистина 10 човека могат да вземат цели региони.

Нъл знаеш, че, ако поживееш дет съм аз и за 1-2 месеца си свършил;))) щот то трябват определени умения, които няма как да ги имаш, ако от дете не си възпитан в тях. С една дума, аз съм си в реалността, много повече от теб, но Системата, която те поддържа в града тук почти липсва. В това е разликата. И аз не искам тя да се връща тук. Човек трябва да търси излаз над нея. Тази Система хем те поддържа, но едновременно иска да си й предан smil4341944e6b0c8.gif Нема фуф smil4334ad8a149e0.gif иначе глезотиите и благинките свършват. В това е проблема. Затова те хващат. И нема мърдане. Ти искаш да имаш, е щом искаш, Системата те зафата леко за врата с чатала и те подпира в задна поза отзад. Интернет е място за Пропаганда. А пък аз всеки ден имам какво да кажа smil4341944e6b0c8.gif Е, почти всеки ден. Има дни, в които само пцувам smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Много е интересно защото като започнеш с организационната работа на терен - например по кварталите в един град - до 3 месеца са те обозначили и вече имаш разпределени наряди, които те засрещат по явките, имаш разпределени превозни средства, вероятно ти връзват и СРС. Започваш само леко да чувстваш жега зад врата. Ако резултата или целта на твойта организационна дейност е да правиш масови прояви като митинги и подписки дистанцията рязко се скъсява. В организацията ти се интегрират шпиони или хора които са вече интегрирани се активират по различни пътища. А ако искаш и да сменяш системата с тези подписки рязко започват и провокациите - ежедневно, в интернет и реалния живот, на терен. Няма как да се опише ако не си го преживял.
Незнам кое е реално и по-реално, за мен най-реален е живота в гората, ама там пък много малко оцеляват повече от 1 нощ, поне психологически.
И най-интересното е, че ако пък спреш изведнъж с организационната дейност на терен до 2- 3 месеца оставаш на мониторинг и до 6 месеца си откачен напълно. Те нямат ресурс за постоянно следене на неактивни активисти. По късно, да кажем след 1 година ако пак се включиш някъде - да речем към друга организация от там отново ти се прикачва някакъв наряд в движение и се започва жегата.
Този мониторинг не винаги е агресивен - те просто трябва да следят нещата. Но когато вече имаш хора и структури и не си системна партия нещата могат да изгрубеят като при Боян Расате в най-добрия случай, а в най-лошия - да стане това, за които говорим в тази тема.
Мисля че и божков-черепа пострада от тази същата система с нейните протоколи и механизми защото си позволи заради бизнес интереси да се меси грубо в политиката и да клати правителството от улицата. Мисля че дори бойко или който и да е премиер няма контрол над тази система. Тя може да е логистично и методологически подчинена на чужди служби - вероятно модад които превантивно трябва да контролират политическото положение в България, за да са готови за плана Еврия кадето стада с мошета ще искат да прилетят от топлите страни. Последното което им трябва са активни звена национално отговорни или съзнателни българи из цялата територия. А БНС с това се занимава.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Така е, този филм и в Движението сме го гледали за последните 13 години. Идеята е, че законово не могат да те ударят ако не си на държавна ясла или имаш някакъв бизнес. Остава пасивното следене, да усещаш "жегата", за да не се отпускаш много. По този начин и тук бяха отказани доста хора. Ей го, сега в Ситово цяло НПО направиха заради един Йордан.

Ясно е, че ДАНС няма нищо общо с националната сигурност на държавата България. Те изпълняват заповедите на т.н. "партньорски" служби, най-вече Мосад. Само и само да не се разклати системата на ГРОБ в Крайните времена. Като това кулминира с убийството на Емил. Вероятно и други от БНС са били привиквани (по извънсъдебен ред) на разпити, за да не помислят повече за Луковмарш и да дразнят Шалом.

Прави неприятно впечатление реакцията на ръководството на БНС относно този случай. Те се съгласиха с това, което ДАНС им тиражира. Че Емил Крумов бил психически лабилен и влязъл в сградата само за да се гръмне с газов пистолет. Единствен Боян Расате се усъмни в тази версия, но от ръководството на БНС побързаха да го оплюят и дистанцират от него.
https://bgns.net/%d0%be%d0%bf%d1%80%d0%be%d...bc%d0%be%d0%b2/
Момчета, откъде сте сигурни че Емил се е самоубил? Оставил ли е предсмъртно писмо? Видяхте ли резултатите от независима балистична експертиза или от патолог? Видеозаписи видяхте ли? Според танцьорите той се е гръмнал на входа при металдетекторите. Там трябва да има поне 5 CCTV камери в различен ракурс. Защо няма записи да покажат чудото как може да се самоубиеш с газова писалка по Нова Домусчиева ТВ?

Имайте малко срама, този мъж е работил години наред за вашата кауза, за да се отречете така бързо от него. Тук в Движението ви го казваме направо. Вашият съратник е застрелян там от охраната! Откъде и как го знаем си е наша работа. Ваша работа е да не оставяте случая да го потулят.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 29.1.2020, 18:02 )
Така е, защото повече от българите, населяващи територията имат системно мислене. Tе са националисти, ама системни националисти. За да оцелеете, трябва да бъдете Несистемни Националисти! Като мен. Разбира се, това е много трудно. Ще бъдете атакувани от всеква измет в чието е съзнанието "Законът е над всичко". Всъщност, подобен изказ, мислене и философия, няма нищо oбщо с Истината! Истината е над Закона, Дао е над Торе! Затова, сте важни вие, не Законът! Вие сте Пътят, вие Истината! Вие сте Тангра!

Затова оня ден: "Ти си извън Закона" Ми, да! Бъдете извън Закона! Бъдете над него! Законът е за подрастващото Съзнание, а вие сте на Служба! Службата е Жертва! Тези разлики трябва да се разберат!

Много добре казано!

Малцината българи, които истински вярват в силата на Българския Бог трябва да са наясно, че каквото и да става, Небето ще им помага да изпълнят мисията си. И всеки, който им пречи - балтията през краката и долу. Нпо-та, масони, равини и танцьори. Законите на Тангра са над всичко останало.
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



В този ред на мисли, се запитах дали има и други хора из цялата страна, които да се опитват или са се опитвали да организират своите съграждани и хората от махалата по политически въпроси.
И после ми хрумна колко много новини за 'самоубийство' или 'битов инцидент' гледаме всеки ден. Много е вероятно, в една част от случаите да са замесени такива хора, за чиято дейност никога не се научава. Просто хората в квартала виждат активен човек, който обаче се напил и се хвърлил от високо - язък.
А в случая момчето е активен деятел, и може да се вдига шум и неговата жертва да стане пример. Но ако организацията е превзета отвътре и той не е искал да сътрудничи вероятно всичко ще протече по сценарий.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 9.2.2020, 12:59 )
В този ред на мисли, се запитах дали има и други хора из цялата страна, които да се опитват или са се опитвали да организират своите съграждани и хората от махалата по политически въпроси.
И после ми хрумна колко много новини за 'самоубийство' или 'битов инцидент' гледаме всеки ден. Много е вероятно, в една част от случаите да са замесени такива хора, за чиято дейност никога не се научава. Просто хората в квартала виждат активен човек, който обаче се напил и се хвърлил от високо - язък.
А в случая момчето е активен деятел, и може да се вдига шум и неговата жертва да стане пример. Но ако организацията е превзета отвътре и той не е искал да сътрудничи вероятно всичко ще протече по сценарий.

Българинът не разбира от Политика! Затова Бойко векува тука. Българинът си има Интерес. В тоя ред на мисли, организирането му по политически въпрос е живо самоубийство. Българинът си има Интерес. Политиката за него е Интересът му. Бойко тука уцели Ваксата smil4334ad8a149e0.gif С една дума, Политиката е Интерес. Ако успееш да реализираш по-голяма част от Интересите, ти печелиш Изборите. "Аз съм Прост, но и Вие сте Прости, затова се разбираме" - Огледалната Любов. Останалите са Абсолютно Малцинство (Хейтъри, Лузъри), което пречи на Интереса и затова бива отстрелвано за забавление като пъдпъдъци и яребици. Толкова.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 13.2.2020, 12:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Такааа - Гешев и ГЕРБ са се развихрили срещу БНС. Искат да ги забранят като организация, защото видите ли правили "насърчаване към насилие и език на омраза, основани на расова, етническа, религиозна, полова принадлежност, антисемитска пропаганда"

Най -вече антисемитска пропаганда. Там ги стяга чепика. Преди време ГРОБ тихомълком прокараха един мракобесен закон, с който да кажеш нещо против евреи или цигани, вече може Гешевтурата да те осъди. Или извика в ДАНС, където да те самоубият на входа.

Сега са се заели да разтурят структурите на единствената регистрирана в България националистическа организация.

Съзнавате ли за какво иде реч? Ако не падне час по-скоро тази омразен илюминатски проект ГЕРБ за унищожението на България - ще ви забранят със закон да се чувствате българин.

А тези, които убиха български националист да знаят - рано или късно ще ги застигне Възмездието!
Нищо не е забравено и няма да бъде забравено.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020